Sufity napinane dwupoziomowe

Posted on Posted in Sufity

Sufity napinane dwupoziomowe

Dwupoziomowe napinane sufity – to dobry sposób, aby uatrakcyjnić swoje mieszkanie. Sufity dwupoziomowe wysokiej jakości i niezawodne.

Dwupoziomowy sufit napinany składa się z folii oraz specjalnego profilu przymocowanego do obrzeża sufitu. Tradycyjne sufity podwieszane z płyty G-K „zabierają” wysokość pomieszczenia. Sufit napinany dwupoziomowy jest obniżony tylko o 8-10 centymetrów!Sufit dwupoziomowy nie ma widocznych łączeń i nigdy nie pęknie.

Sufity dwupoziomowe nie tylko ukryją krzywizny, spękania, nie domalowania, ale będą stanowiły wyjątkową dekoracje pomieszczeń, możemy je także wykonać w kombinacjach kolorów, dowolnych bryłach geometrycznych dostępne są w różnych rodzajach materiałów: połysk , mat, satyna, nadruk , podświetlany.

Montaż sufitów dwupoziomowych

Konstrukcja sufitu dwupoziomowego składa się z folii i profil. Proces instalacji trwa maksymalnie 2 dni. Jak już wspomnieliśmy, precyzyjnie zamontowany sufit będzie służył przez wiele lat, bez konieczności naprawy tj. szpachlowania i malowania.

Dodatkową zaletą jest niski koszt wykonania sufitów dwupoziomowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o napinanych sufitach dwupoziomowych , uzyskać więcej informacji o produkcie i cenie, prosimy o kontakt z ekspertem naszej firmy!

Bardzo chętnie przygotujemy niezobowiązującą wycenę.

Szerokość folii – 200cm, 320cm, 500cm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *