O NAS- SVCEILING -SUFITY NAPINANE

Posted on Posted in Opis przedsiębiorstwa

Zapraszamy do firmy  SVCEILING !!!

 Oblicze firmy Svceiling składa wysoko wykwalifikowany i kompetentny personel, który odpowiada najwyższym fachowym wymogom. Dzięki jedności zespołu, my osiągamy maksymalnych wyników. Odpowiedzialność, jakość  i czołowe współczesne technologie podstawa naszej pracy!

Jeśli chcesz jakościowo, pięknie i w dostępnej cenie stworzyć przytulność i szyk w swoim budynku –  sufity napinane od firmy Svceiling są najbardziej odpowiednie rozwiązanie! Produkujemy sufity napinane z materiałów tylko wysokiej jakości. Nasze sufity napinane wyrabiają się z certyfikowanej  folii PVC. Współpracujemy z największymi zakładami do produkcji folii PVC. U nas można wybrać:

  • sufit polysk                                            
  • sufit matowy
  • sufit gładka satyna
  • sufit perłowy
  • sufit metalik
  • mówi sam za siebie galaktyk

Zapewniamy również sufity z zastosowaniem fotodruku, przykładowe zdjęcia można zobaczyć w naszym katalogu. Jeśli masz swoje designerskie zdjęcia, my potrafimy zrobić rzeczywistością wszystkie twoje fantazje.

Wieloletnie doświadczenie w montażu i produkcji sufitów napinanych nadaje nam prawo nazywać się fachowcami. Z dużą odpowiedzialnością zrealizujemy projekty różnego stopnia skomplikowania. Własna produkcja sufitów napinanych naszej kompanii pozwala zabezpieczyć operatywne wykonanie zamówień (od dwóch dni).

Nasza praca to jest współpraca specjalistów i profesjonalistów, krórzy starannie i dokładnie pracują nad każdym etapem. Poprawność i precyzyjność działań naszych fachowców pozwala wykonać montaż na najwyższym poziomie.

Fachowy, jakościowy montaż i prosto dobra komunikacja, sprawi na Was najlepsze wrażenie od współpracy z naszą firmy. Wtedy gdy my pracujemy, wy odpoczywacie!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *