ORYGINALNE ROZWIĄZANIE DO PROJEKTOWANIA SUFITU

ORYGINALNE ROZWIĄZANIE DO PROJEKTOWANIA SUFITU

Sufity napinane już dziesiątki lat wykorzystują się w Europie. W Polski sufity napinane pojawiły się nie tak dawno, ale stają się coraz bardziej popularne.  Produkty te są  wykonane z elastycznego materiału, podstawą którego jest bardzo wytrzymały winyl. Sufit można zrobić prostym równym, a można w kilku poziomach i pod dowolnym kątem. Za pomocą sufitów napinanych otrzymują różne skomplikowane przestrzenne formy, i nadają wnętrzu oryginalności i wytwurności.

Sufity napinane Svceiling są w szerokim asortymencie, istnieje wiele faktur. Powierzchnia może być matową, błyszczącą,  satynową, lustrzaną, perłową. Duża różnorodność barw i odcieni. Wybór określonego rodzaju sufitu zależy od pomieszczenia w którym on zostanie umieszczony i oczywiście od wyobraźni klienta.

Zastosować sufity napinane można w dowolnym miejscu. Może to być mieszkanie, dom, biuro, bank, sklep, zakład opieki zdrowotnej, hotel lub restauracja.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA

Cenimy każdego klienta i dlatego oferujemy sufity napinane tylko wysokiej jakości w przystępnych cenach!

Kiedyś uważano, że sufity napinane mają jeden znaczący minus, dlatego wielu odmawiają się je instalować. To jest ich wysoka cena, ale u nas najniższe ceny w regionie, ponieważ  pracujemy bez pośredników z europejskimi firmami, które produkują komponenty do tworzenia sufitów napinanych.

Dzięki cenom na sufity napinane od Svceiling i łatwości ich montażu, wykończenie sufitu w sposób tradycyjny już nie jest tańsze. Lepiej i szybciej zamówić i zainstalować sufit napinany. A jeśli wziąć pod uwagę, że żywotność takiego sufitu więcej niż 15 lat, to możemy stwierdzić, że jego jakość uzasadnia jego wysoką cenę.

Oferta od Svceiling: szeroki asortyment produktów, jakość produktu, przystępna cena, najkrótsze terminy produkcji.