0-02-05-ca4f5998907c8bebd1cf697bfb2f3cfc8c9d84f7143843c063077264a4c16f66_full

Sufity matowe , satynowe i TRANSPARENTNE

Posted on Posted in Sufity

Sufity matowe , satynowe i    TRANSPARENTNE

Sufity napinane – matowe i satynowe to ciekawa propozycja dla koneserów pięknych wnętrz. Zapewniają  efekt idealnie równej płaszczyzny. Sufit satynowy idealnie wkomponuje się we wnętrzu nowoczesnym jak i tradycyjnym. Mają duże walory praktyczne a ich krawędzie można podświetlić przy pomocy oświetlenia LED co daję wyjątkowy efekt.

Matowe sufity napinane w najlepszej cenie

Jesteś zwolennikiem klasycznych tradycji w remoncie i oddajesz przewagę nienatrętnemu, spokojnemu designe, takiemu jak, na przykład, po prostu wybielić sufit? Ależ po to, żeby jego odtworzyć, teraz całkiem nie obowiązkowo tracić dużo czasu i rozwodzić w mieszkaniu dużo brudu, jak to często bywa przy farbowaniu. Idealne wyjście dla Ciebie – matowe sufity napinane od firmy  SV CEILING, która zajmuje się sprzedażą i montażem na korzystnych warunkach.

Matowy sufit napinany od  SV CEILING najlepszej cenie

Za lata doskonałej pracy firmie udało się zdobyć cenne doświadczenie i doskonalić swoje umiejętności. Możemy również pochwalić się szerokim asortymentem. Na przykład, jeśli szukasz kompromis między matową a połyskującą teksturą mamy satynowe płótno z kolekcji Mat, Satin i Transpotent.

Zalety napinanego  sufitu matowego od SV CEILING:

– Szybkość montażu bez kurzu, brudu
– Odporność na pękanie, promieni ultrafioletowe i wilgoć
– Łatwy w pielęgnacji
– Harmonijnie wpisuje się w dowolny designe
– Przystępna cena

Sprzedaż, montaż i gwarancja jakości

Oferujemy matowe sufity napinane w szerokim asortymencie. Na naszej stronie internetowej przedstawiono mnóstwo foto, które zapewniają kompletne rozwiązania. Mamy unikalne i kompleksowe podejście do każdego klienta. Możesz po prostu powiedzieć nam jaki sufit chciałbyś zobaczyć u siebie w domu,  i my wszystko zrobimy:

– Zrobimy zamiary mieszkania
– Zaprojektujemy konstrukcję i designe przyszłego sufitu
– Dostarczymy Tobie pod wskazany adres

Szerokość folii – 200cm, 320cm, 500cm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *